Kevin Hart ve Usain Bolt PokerStars Masasında Kapışacak

Kevin Hart ve Usain Bolt PokerStars'ı poker yarışması GameOn'daPokerStars, dünyanın gelmiş geçmiş en hızlı ismi Usain Bolt ile ünlü komedyen Kevin Hart’ı poker masasında buluşturacak. GameOn serisi kapsamında poker hünerlerini gösterecek olan iki ismin heyecanlı oyununu en çok kazanan poker oyuncularından Daniel Negreanu yorumlayacak.

Dünyanın en başarılı poker sitesi olarak gösterilen PokerStars, Usain Bolt ve Kevin Hart’ı poker masasında buluşturuyor. Dünyanın en çok kazanan poker oyuncularından Kanadalı Daniel Negreanu’nun yorumlayacağı mücadelenin ses getirmesi bekleniyor.

Kevin Hart ve Usain Bolt bu eğlenceli geçmeye aday poker oyunu hakkında açıklamalar yaptılar. Hart, Usain’in pistte oldukça hızlı olduğunu ve kendisinin de aynı hızla Bolt’un çiplerini bitireceğini iddia etti. Bolt ise küçük komik adam olarak tasvir ettiği Hart’a çiplerini bitirince o kadar da eğlenemeyeceğini söyledi.

Yaklaşık 1 yıldır ikili arasında bir rekabet söz konusu. Sosyal medya hesaplarından birbirilerine sataşan ikili, en sonunda bir poker masasında buluşacaklar.

Stars Group yöneticilerinden Eric Hollreiser ise yarışma ile ilgili açıklamalar yaptı. “GameOn yarışması blöf, rakibi okuma, stratejik düşünce ve daha birçok özelliği içinde barındırıyor. Kevin ve Usain gibi eğlenceli iki karakteri yarışmada buluşturduğumuz için mutluyuz.”

Usain Bolt ve Kevin Hart’ın poker müsabakasının tarihi henüz netlik kazanmadı. Son derece eğlenceli geçmesi beklenen bu müsabakanın Twitch.tv ve PokerStars Youtube kanalı üzerinden naklen yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Yorumunuzu Yapın "Kevin Hart ve Usain Bolt PokerStars Masasında Kapışacak"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien